اولین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی در یک نگاه                اخلاق محيط زيستي و جنگ‌هاي وراي مرزهاي انسانيت
اخلاق محيط زيستي و جنگ‌هاي وراي مرزهاي انسانيت
در چند سال گذشته به دليل پاره‌يي كم تجربگي‌ها و چنان كه برخي بزرگان اخلاق و سياست آن را «بي‌اخلاقي و بداخلاقي» نام گذاشتند، جمهوري اسلامي ايران از مشاركت فعالانه و تاثيرگذار در بسياري از حوزه‌هاي بين‌المللي بازماند. گاهي خودمان از دور ميز بلند شديم و گاهي بهانه و گزك دست مخالفان و مغرضان داديم اما يك سالي است...
1393/06/22 ادامه مطلب


پوشش خبری برگزاری نشست
نخستین نشست بین المللی اخلاق و محیط زیست با حضور جمعی از چهره های برجسته محیط زیستی و دینی دنیا با هدف ایجاد جریان های فکری در زمینه اخلاق محیط زیستی برگزار شد.
1393/06/17 ادامه مطلب


محقق داماد در نشست اخلاق محیط زیستی؛ چپاول طبیعت عامل خشم زمین است.
محقق داماد با اشاره به آیات قرآن کریم بیان کرد: به استناد قرآن مجید اگر بشر این گونه زندگی کند طبیعت نیز با او درست رفتار می کند اما اگر با زمین با حالت صلح آمیز رفتار نکند و طبیعت را مسخر خود بداند و به دنبال چپاول منابع طبیعی باشد اولین عنصری که با او به خشم می آید خود زمین است.
1393/06/16 ادامه مطلب


ابتکار در نشست اخلاق محیط زیستی عنوان کرد
دولت ها فقط شعار حفظ محیط زیست می دهند.
1393/06/16 ادامه مطلب


دکتر فاضل در نشست اخلاق محیط زیستی
توجه به محیط زیست در باورهای دینی و ملی ایرانیان وجود دارد
1393/06/16 ادامه مطلب


گزارش تصویری نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی
نخستین نشست بین المللی اخلاق و محیط زیست با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور، صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران، آیت الله محقق داماد حقوق دان و استاد حوزه و دانشگاه، اساد پروهیچ عضو هیات علمی دانشگاه زاگرب، پرفسور منظور سومرو رئیس بنیاد علوم اکو، اوزر چنار عضو هیات علمی دانشگاه سارایوو، خانم سوفیا نماینده یونسکو در تایلند و جمعی از نمایندگان مجلس، سفرا، اندیشمندان و دانشجویان در پارک پردیسان سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.
1393/06/16 ادامه مطلب


 آخرین فرصت ثبت نام در نشست
به اطلاع علاقه مندانی که تمایل به شرکت در اولین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی را دارند، می رساند آخرین فرصت ثبت نام تا ساعت 24 روز جمعه 14 شهریور 93 اعلام گردید.
1393/06/12 ادامه مطلب


قابل توجه دانشجویان دانشگاه محیط زیست
به اطلاع کلیه دانشجویان دانشگاه محیط زیست که در نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی ثبت نام نموده اند می رساند، وسیله ایاب و ذهاب جهت عزیمت به محل نشست مهیا می باشد.
1393/06/12 ادامه مطلب


 قابل توجه کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست
به اطلاع کلیه کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست می رساند که جهت ثبت نام در اولین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی، می توانند به سایت نشست مراجعه نموده و به صورت رایگان ثبت نام نمایند.
1393/06/09 ادامه مطلب


 قابل توجه کلیه شرکت کنندگان در نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در اولین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی می رساند که این نشست صرفا به زبان انگلیسی برگزار می گردد و هیچ گونه امکانات و تسهیلاتی برای ترجمه همزمان وجود نخواهد داشت.
1393/05/31 ادامه مطلب


 اعطای گواهی حضور در نشست
به اطلاع می رساند به کلیه شرکت کنندگان در نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی گواهی حضور در نشست ارائه می گردد.
1393/05/28 ادامه مطلب


 اعلام هزینه شرکت در نشست
هزینه شرکت در نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی اعلام شد.
1393/05/28 ادامه مطلب


 برگزاری اولین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی
نخستین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی با حضور جمعی از چهره های برجسته محیط زیستی و دینی جهان توسط دانشگاه محیط زیست برگزار می شود.
1393/05/22 ادامه مطلب


  درباره نشست
نخستین نشست بین المللی اخلاق محیط زیستی با حضور جمعی از چهره های برجسته محیط زیستی و دینی جهان توسط دانشگاه محیط زیست برگزار می شود.
سخنرانان افتتاحیه نشست دکتر معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، گری لوئیس هماهنگ کننده مقيم سازمان ملل متحد، صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران، دکتر سید مصطفی محقق داماد،حقوق‌دان و استاد حوزه و دانشگاه و دکتر اصغر محمدی فاضل رئیس دانشگاه محیط زیست خواهند بود.
همچنین در نشست تخصصی این اچلاس سفیر واتیکان در تهران، دکتر دیمیترویچ از بنیاد انرژی پکت سوییس،پروفسور اساد پروهیچ استاد دانشگاه زاگرب کرواسی،پروفسور منظور سومرو رئیس بنیاد علوم اکو از کشور پاکستان وبه ارائه نظرات خود در خصوص این موضوع می پردازند و پاسخگوی پرسش های حاضران خواهند بود.

اخلاق و محیط زیست

دبیرخانه کنفرانس

محل دبیرخانه: کرج، میدان استاندارد، دانشگاه محیط زیست
تلفکس:
32827553-026

تاریخ برگزاری نشست: 15 شهریور ماه 1393
محل برگزاری نشست: 
تهران،بزرگراه شهید حکیم، پارک طبیعت پردیسان - سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست


برگزار کنندگان
با همکاری
همکاران رسانه ای